Kedy bude moja objednávka odoslaná ?

  • Po odoslaní objednávky sa Vaša objednávka stáva záväznou a nedá sa zrušiť. Do 24 hodín Vám objednávku potvrdíme a vystavíme faktúru, ktorú je nutné uhradiť.
  • Pokiaľ v objednávke uvedetie akúkoľvek veľkosť (a náš systém nebude funkčný) a mi aktuálne danú veľkosť na sklade nemáme, dáme vám to písomne vedieť na email, ktorý zadávate pri vypĺňaní objednávky (preto dbajte na správne vypĺňanie!) ešte pred samotným potvrdením a vystavením faktúry k objednávke.

Ako je tovar zasielaný a kedy ho dostanem ?

  • Tovar Vám pošleme kurierskou službou Slovenskej pošty. Zásielka je doručovaná nasledujúci pracovný deň od odoslania. O odoslaní zásielky budete informovaný emailom s podacím číslom Vašej zásielky.
  • Pokiaľ si zásielku neprevzmete zásielka bude uložená na pošte max. 15 dní. Balíky nad 2kg sa doručujú do 2-3 pracovných dní.

Nesedí mi veľkosť ? Môžem ho vrátiť ?

  • Samozrejme áno. Po prevzatí zásielky si všetok oblečenie vyskúšajte, nedávajte však dole visačky ! Snažte sa nezničiť obal. V prípade, že Vám nesadne veľkosť môžte vami zakúpený tovar vrátiť do 14 dní od zaplatenia. Nepoškodený tovar s visačkami v originálnom balení aj s dokladom o kúpe nám pošlite naspäť na našu adresu doporučene, aby ste mali podacie číslo zásielky v prípade straty balíka. Do zásielky vložte poznámku, že požadujete výmenu veľkosti, alebo zámenu za iný tovar, prípadne vrátenie peňazí na Vami udaný účet. Prepravné náklady pri výmene alebo vrátení tovaru hradí v plnej výške zákazník.

Refine Search

Copyright © 2018 Unbelievablebodies. All rights reserved.